Ogólnopolski zlot miłośników BOINC w sprawie fundacji.

Historia Boinc w Polsce

Moderator: LukaszST

Ogólnopolski zlot miłośników BOINC w sprawie fundacji.

Postprzez Tobas » 15 lip 2011, 20:37

Kod: Zaznacz cały
http://www.boincatpoland.org/smf/zespol-boincpoland/powazny-ogolnopolski-zlot/

Zapraszam również Was.
Jest to sprawa ponad drużynowa i fajnie by było jakby spotkali się ludzie nie tylko z B&P.

Szczegóły:

Zaczynamy 23.07 br. w Sobótce. (35km od Wrocławia). Artur na potrzeby spotkania będzie gospodarzem.
Tak jak wspominałem nie ma tam komfortowych warunków noclegowych, raczej standard schroniskowy,
więc albo każdy wynajmuje nocleg własnym sumptem, ale zapewniamy dach i spanie na karimatach w śpiworach.

Wszyscy, którzy chcą przyjechać pociągiem do Wrocławia mogą liczyć na podwózkę autami przez lokalnych kamratów.
(o ile nie przyjedzie 700 osób ;-))

Chcielibyśmy, aby zlot miał formę konferencji, na której każdy z uczestników miałby swoje 5min.
W tych kilku min. fajnie by było usłyszeć osobiste wizje Fundacji, udziału swojej osoby, pomysły, propozycje.

Artur opowie o swojej niezwykle ciekawej kolekcji komputerów, której część będzie można na miejscu zobaczyć i dotknąć.

Ja opowiem o nowym projekcie, który chcielibyśmy uruchomić pod parasolem Fundacji.

Mam propozycję, aby na zlot zaprosić również osoby z innych drużyn.
Jak zostało wstępnie ustalone Fundacja ma być ponad drużynowa. Wstępne negocjacje z PNT zakończyły się fiaskiem, ale
jestem przekonany, że takie spotkanie face2face może zmienić oblicze i nastawienie ew. zainteresowanych.

Naprawdę wspólnie mamy szanse dużo więcej osiągnąć, ponad drużynowo, bez podziałów.

Ramowy plan spotkania:

Sobota

10:00 - 12:00 Zjazd uczestników, powitanie
12:00 - 16:00 Wystąpienia, referaty
16:00 - 18:00 Gril
18:00 - ??:?? Dyskusje kuluarowe do upadłego

Niedziela

08:00 - 09:00 Śniadanie i podsumowanie
09:00 - 13:00 Wejście na Ślężę (walka z kacem)
13:00 - czas wolny, rozjazd do domów

Pozwoliłem sobie przyjąć rolę organizatora imprezy (bo ktoś musi)
Oczekuję propozycji co do ew. korekt planu, wystąpień - aby naprawdę zrobić to ciekawie i profesjonalnie.

Zastanawiam się nad ew. cateringiem. Można to zrobić na kilka sposobów:

1. wynająć firmę - niech się wszystkim zajmą (drogo i nie wiadomo na ile osób)
2. kupić jedzenie i napoje w markecie i zrobić koszt 1 uczestnika nie wiem 20-30zł ?
3. każdy sam przywozi we własnym zakresie.

Mnie najbardziej przekonuje połączenie pkt. 2 i 3 czyli proponuję zrzutkę po 20zł
i niech każdy przywiezie to na co ma ochotę dodatkowo (pamiętajcie: od przybytku głowa nie boli )

Pozdrawiam
Tobas

Obrazek
Tobas

Re: Ogólnopolski zlot miłośników BOINC w sprawie fundacji.

Postprzez TomaszPawel » 15 lip 2011, 20:41

Dziękujemy za zaproszenie.
Razem Jesteśmy Wielcy i Niepokonani!
Obrazek
Moje staty:
Spoiler:
TomaszPawel
Administrator

Powrót do PNT i inne drużyny.