Przepychanki

Historia Boinc w Polsce

Moderator: LukaszST

Przepychanki

Postprzez tito » 20 gru 2011, 13:24

@ Tobas - siedź cicho, co, mało złej krwi między drużynami? Po co więcej? A jeśli jesteś taki gieroj to napisz coś teraz, gdy dostaliśmy.
@ Michaelius - ciekawa nazwa, wiele mówi o autorze wypowiedzi. I tak, wiem, że kilku tu ludzi tak nas nazywa. Jest to jeden z powodów dla których nigdy do Was nie przejdę.
@ PNT - gratulacje z prowadzenia. Moc to Wy macie.
tito

Re: Wyniki YOYO

Postprzez michaelius » 20 gru 2011, 16:58

tito napisał(a):@ Michaelius - ciekawa nazwa, wiele mówi o autorze wypowiedzi. I tak, wiem, że kilku tu ludzi tak nas nazywa. Jest to jeden z powodów dla których nigdy do Was nie przejdę.

No na przyklad mowi, ze autor wypowiedzi uwaza was za grupe bufonow o mocno wybujalym ego. Czego najlpepszym dowodem jest twoje moralizatorstwo.

A co do przechodzenia jakoś to chyba przeżyjemy.
michaelius

Postprzez tito » 20 gru 2011, 18:05

Żałosna wypowiedź.
W związku z tym więcej moralizować nie będę. Podobnie jak zaglądać na to forum. Pomimo wcześniejszego Waszego zaproszenia, aby to robić (oczywiście nie osobistego).
Tylko jeszcze jedna uwaga: zauważyłem, że Wasza grupa w większości opiera się na niechęci do B@P. Gdyby nie to, to PNT nie miałoby o czym rozmawiać.
Zapraszam tam, gdzie takie wypowiedzi, jak "kolegi" Michaeliusa, są przynajmniej piętnowane.
tito

Postprzez TomaszPawel » 20 gru 2011, 18:59

O co znowu chodzi kto kogo i gdzie uraził bo czytam i nic nie rozumiem...

:peace
Razem Jesteśmy Wielcy i Niepokonani!
Obrazek
Moje staty:
Spoiler:
TomaszPawel
Administrator

Postprzez 3Rni » 20 gru 2011, 19:06

Tito napisałeś 3 posty, na ircu nie byleś nigdy a więc skąd takie wnioski?
:::::::: Mam dynamicznie przydzielane IQ ::::::::

Obrazek

Spoiler:
3Rni

Postprzez Obix007 » 20 gru 2011, 19:19

tito napisał(a):@ Michaelius - ciekawa nazwa, wiele mówi o autorze wypowiedzi. I tak, wiem, że kilku tu ludzi tak nas nazywa. Jest to jeden z powodów dla których nigdy do Was nie przejdę.

@tito "BoPki"- wcale nie oznacza dla nas zwierzęcych ekstrementów, normalnie piszemy "BoP" więc "BoPki" jest zdrobnieniem od tego - w związku z tym że macie mniej punktów w tym projekcie.

Proszę się opanować i nie uprawiać jakiejś niepotrzebnej filozofii - nikt nie miał nic złego pisząc w ten sposób
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
statystyki
Obrazek
Spoiler:
Obix007

Postprzez Tobas » 20 gru 2011, 20:16

@tito:

Mi nie przeszkadza, że dostajemy - jak masz z tym problem to sobie kompów dokup.
Dla mnie ważna jest zdrowa rywalizacja. I taką tu widzę - jeżeli są nawet drobne
złośliwości to bez chamstwa.

Pisałem wcześniej, że mój post był właśnie po to aby podjęli walkę i zrobili to z wielką klasą.
Mnie to nie boli - mi to imponuje, nie wściekam się z tego powodu i nie rzucam jadem.

Zastanów się zanim cokolwiek napiszesz.

Szacunek dla PNT za yoyo (miesiąc się jeszcze nie skończył :hurra )
Tobas

Postprzez W.Barczyk » 20 gru 2011, 20:19

Obix007 napisał(a):

@tito "BoPki"- wcale nie oznacza dla nas zwierzęcych ekstrementów, normalnie piszemy "BoP" więc "BoPki" jest zdrobnieniem od tego - w związku z tym że macie mniej punktów w tym projekcie.

Proszę się opanować i nie uprawiać jakiejś niepotrzebnej filozofii - nikt nie miał nic złego pisząc w ten sposób

a może jemu kazali tak napisać?
W.Barczyk

Postprzez tito » 20 gru 2011, 20:32

Ależ oczywiście, że pokój, o to od początku chodziło.
Pozwólcie, że rozwinę o co mi biega:
Ponieważ między naszymi drużynami było sporo negatywnych wypowiedzi z obu stron, napisałem @Tobas, aby trochę spuścił z tonu, bo rzucanie Wam wyzwania w pojedynkę, w tym tonie, uważałem i uważam za lekkie zaognienie stosunków między drużynami, czego nam absolutni nie potrzeba.
@Obix - to Ty teraz tak mówisz, że to nie od ekstrementów. Wybacz, ale jeśli ktoś wejdzie na Wasze forum po raz pierwszy nie zauważy, że to tak zdrobniale. Mnie osobiście to irytuje, a czytam to forum regularnie, i prosiłbym o nieużywanie tego sformułowania.
Teraz piszecie o mnie: 3 wypowiedzi na forum, o co to wszystko itp, nie piszecie natomiast o tym
michaelius napisał(a):No na przyklad mowi, ze autor wypowiedzi uwaza was za grupe bufonow o mocno wybujalym ego. Czego najlpepszym dowodem jest twoje moralizatorstwo.
....

Przeczytajcie uważnie i powiedzcie, że to też zdrobniale i żartobliwie, i w ogóle o co to wszystko.
Nie chcecie niepotrzebnej filozofii? Nie używajcie dwuznacznych sformułowań.
I tyle.
@ Barczyk - Twoja wypowiedź na mini-chacie, kiedy się dołączyłeś, wiele o Tobie mówi. Szło to mniej więcej tak: nigdy nie byłem w B@P, nigdy nie lubiłem B@P, może się uda przegonić B@P. Niezła mania na naszym tle - nieprawdaż? Teraz też widzisz teorie spiskowe B@P. Jeśli Ci to pomoże to tak, przyznaję się do wszystkiego co wymyślisz. Śpij tedy spokojnie.
@Tobas - sorki i fakt, szacun dla PNT za moc.
tito

Postprzez 3Rni » 20 gru 2011, 20:44

bravo Tito widzę, ze bardzo się starasz i prowokujesz kogo tylko możesz..... a my i tak mamy dobry humor
:::::::: Mam dynamicznie przydzielane IQ ::::::::

Obrazek

Spoiler:
3Rni

Następna strona

Powrót do PNT i inne drużyny.