Windows 10 pytania i odpowiedzi

Moderator: LukaszST

Windows 10 pytania i odpowiedzi

Postprzez 3Rni » 04 sty 2016, 08:25

Od kilku miesięcy używamy, bądź myślimy na updatem do win10. Podzielmy się praktycznymi poradami i wątpliwościami.

Interesuje mnie jeden fakt: po przejściu z win7 na win10 mój klucz jest zapisany w MS i przypisany do nowego win10. Co zrobić jesli po umownym czasie powrotu do win7, kiedy taka opcja już wygasnie jednak będę chciał powrócić do win7 - czy klucz podczas powtórnej instalacji win7 zadziała czy jestem już skazany dożywotnio na 10? CZy ktoś to już przećwiczył?
:::::::: Mam dynamicznie przydzielane IQ ::::::::

Obrazek

Spoiler:
3Rni

Re: Windows 10 pytania i odpowiedzi

Postprzez LukaszST » 12 sty 2016, 19:31

Z tego co się orientuję to po okresie tylko W10. Ale polecam zainstalowanie jakiegoś Linuxa, działa lepiej, sprawniej i jest mniej upośledzony niż windows.
ObrazekObrazek
Moje statystyki / My stats:
Spoiler:

Bike Stats:
Spoiler:

Gdzie się podziały, ręczne robótki, szum wentylatorów i sauna w pokoju...
FrankenTop
WorkStation
EliteBook
LukaszST

Re: Windows 10 pytania i odpowiedzi

Postprzez 3Rni » 12 sty 2016, 23:53

nie żebym był ant, mam dwa hosty takie "średniowieczne" z lubuntu i tylko ze wzgledu na wiek pcetów bo nic więcej nie widze ciekawego

instalacja Linukas to troche jak jazda anglikiem po naszych drogach -można ale po co tak się męczyć....

ps. ostatnio walnąłem sobie freeNAS na freeBSD :) .... kupa czytania ale stoi.. niestety trzeba miec dużo czasu na te unixy, linukxy :P

a wracając do tematu czekam czy ktoś wie jak wrócić do win7 z win10.... jeśli już minął czas :P
:::::::: Mam dynamicznie przydzielane IQ ::::::::

Obrazek

Spoiler:
3Rni

Powrót do Microsoft Windows