Za co nas "kochają BoPki" cz. I

Historia Boinc w Polsce

Moderator: LukaszST

Za co nas "kochają BoPki" cz. I

Postprzez 3Rni » 27 mar 2011, 19:18

"Dla mnie jest to śmieszne zagranie - nawet jak miałbym liczyć sam to w to nie wchodzę. - Takie rządy to w Korei i nie dla mnie."

"ale conajmniej nie tak jest uzywanie slow poliish national przy nowym tworze ktory jest o wiele mniejszy i ma o wiele mniej punktow w porowaniu do najwiekszego polskiego zespolu ktory od dawna jest uznawany za narodowy"

"ciagle odgrzewacie te kotlety i macie manie potrzeby tworzenia czegos nowego/wiekszego/lepszego a nie potraficie dostrzec ze nie ma potrzeby tworzyc nowych sztucznych tworow"

"Strzelać do dziada! będzie mi tu rozwalał zespół "

"Nazwa jest lekko mówiąc nie na miejscu - to, że Wy myślicie, że jesteście "National" wcale nie oznacza, że tak jest"

"co liczy się w PNT- nieważne kim jesteś byle byś miał wysoki RAC XP Czy to że teraz mam RAC napoziomie 1k,ale w ciągu kilku dni przybędzie do mnie "radek" i sie on zwielokrotni zprawi, że będę "lepszy"- bzdura"

"a przy całym szacunku dla waszego wkładu to uważam osobiście że dnet i milky nie są tak ważne jak rosetta WCG czy kilka innych"

"narazie to dużo szumu a mało konkretów i pewności zero że za rok czy jeszcze wcześniej znowu paru o największym RAC niestwożą jakiegoś odłamu
" sekty super RAC" i następny "SUPER POLISH NATIONAL TEAM" niepowstanie, albo jeszcze coś innego."

"przyszliscie pusciliscie baka i sobie idziecie. i jeszcze na nas chcecie zrzucic wine. sami przejrzyjcie na oczy"

"Wszystko jest na dobrej drodze .... ku zagładzie."

"Jakbyście chcieli tworzyć naprawdę narodowy zespół, to odezwalibyście się do wszystkich zespołów, a tak olaliście największy zespół i zrobiliście team w 10 osób. Teraz jeszcze przychodzicie z pretensjami."

"Plują na ludzi z RAC poniżej 4k, a to właśnie z takiej masy buduje się zespół narodowy, dla wszystkich."

"Zorganizowaliście zespół narodowy, a wypadałoby pogadać przy jego utworzeniu z naszym zespołem. Czy wam się to podoba, czy nie nasz jest na czele listy z polską flagą."

"Dajcie znać jak wyrośniecie z nienawiści do B@P"

"budowanie czegoś pięknego i wielkiego przez selekcję "najlepszych" - hymmm coś podobnego obiło mi się o uszy jako hasła w II wojnie światowej..."

""National" zrzeszający wybranych, to prawie jak "Public" wymagający kodu dostępu lub sms+vat... Albo National i dla wszystkich albo jakieś inne szmeje dzieje i dzikie frędzle "

"budowa PNT od totalnego 0 mija się z celem choćby dlatego, że PNT nigdy nie osiągnie takiego dorobku na wiki i forum jak B@P"

"chodzi o "porachunki" personalne i PNT będzie zespołem dla wybrańców"

"Poza tym dzialanie na zasadzie "fajni przechodza a reszcie dziękujemy" to rozbijanie drużyny a nie fuzja"

"po prostu kilku ludzi utworzyło całkiem nowa drużynę, Nazwali ją national i teraz chcą by wszyscy do nich dołączyli.... sama nazwa nie wystarczy."

"Nie miałem wątpliwości - wiedziałem że jest PNT, ale był dla mnie tworem na siłę, pozbawionym zdrowego rozsądku, później się przekonałem że wszystko co oni robią mogliby robić tutaj z dużo lepszym skutkiem, czemu tak nie jest? Nie wiem. Nie rozumiem tego. Chora ambicja? Muszenie mieć foundera w projektach?"

"Jednak okazało się, że jeśli ktoś nie ma mocnej karty graficznej i x rdzeniowego procesora to dla nich jest się niczym Sad Jeden wielki wyścig szczurów za punktami. Niestety... "

"o to mi chodzi + 3 do e-penisa "bo moja karta graficzna jest większa od twojej..."

"Najbardziej dobitnym przykładem jest brak udziału PNT w turniejach WCG. Akurat ten projekt jest dla idei nie dla "łupania" punktów."

Obrazek

Spoiler:
3Rni

Re: Za co nas "kochają BoPki" cz. I

Postprzez TomaszPawel » 27 mar 2011, 20:09

3Rni szacun!

Już dawno nie oglądałem, znaczy nie przeczytałem tak dobrego kabaretu!

:klik
Razem Jesteśmy Wielcy i Niepokonani!
Obrazek
Moje staty:
Spoiler:
TomaszPawel
Administrator

Postprzez 3Rni » 27 mar 2011, 21:34

dodam tylko ze "złote myśli" pochodzą tylko z 1 wątku forum BoP, w którym nasz ostatni wpis był 2 listopada 2010 r. a nasi koledzy do dziś /tak dziś 27.03 był ostatni wpis/ odgrzewają temat o którym nawet nie pamiętają najstarsi górale z PNT :hello
:::::::: Mam dynamicznie przydzielane IQ ::::::::

Obrazek

Spoiler:
3Rni

Postprzez michaelius » 27 mar 2011, 21:37

Nie miałem wątpliwości - wiedziałem że jest PNT, ale był dla mnie tworem na siłę, pozbawionym zdrowego rozsądku, później się przekonałem że wszystko co oni robią mogliby robić tutaj z dużo lepszym skutkiem, czemu tak nie jest? Nie wiem. Nie rozumiem tego. Chora ambicja? Muszenie mieć foundera w projektach?

To mnie bawi;) Widać Work unit przeliczony przez członka B@P jest lepszy od innych pod Work Unitów ;)
michaelius

Postprzez Mchl » 30 kwi 2011, 16:35

Jak tam koledzy? Słyszałem że domeny w internecie się skończyły i boincatpoland.pl była ostatnią wolną. Nie ma sprawy. I tak Was kochamy

:klik
Mchl

Postprzez 3Rni » 30 kwi 2011, 19:00

macie okazje żeby sobie popisać... strasznie boleje nad tym
:::::::: Mam dynamicznie przydzielane IQ ::::::::

Obrazek

Spoiler:
3Rni

Postprzez Mchl » 30 kwi 2011, 21:03

Nie no w sumie sami się o to prosiliśmy.
Mchl

Postprzez Peciak » 30 kwi 2011, 21:16

ech... :(
Obrazek
„Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych.”
Peciak

Postprzez andy101fah » 30 kwi 2011, 21:52

Moim zdaniem w każdym Teamie są osoby bardziej wojownicze i skłonne do kompromisu.
Z mojej strony bardzo miło wspominam wszelkie rozmowy i chęć pomocy jaką otrzymałem
od Kolegi TomaszaPawła. Należy wzajemnie się uzupełniać doświadczeniem.
Obrazek
andy101fah

Postprzez andy101fah » 09 maja 2011, 11:48

Bardzo miły gest pokazujący jak Polskie drużyny mogą współpracować.

boincatpoland.pl i boincatpoland.com
Obrazek
andy101fah

Następna strona

Powrót do PNT i inne drużyny.